Powiatowe Centrum usług Medycznych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Żelazna 35
25-014 Kielce
facebook   rss   mail
Programy profilaktyczne

Powiatowe Centrum Usług Medycznych aktualnie realizuje bezpłatnie dla Pacjentów pięć programów profilaktycznych:

 

1) Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) -finansowany przez Urząd Miasta Kielce. Świadczenia udzielane są dziewczętom urodzonym w 2004 roku, zamieszkałym na terenie Miasta Kielce. Program realizowany jest w Poradni Pediatrycznej.

 

2) Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych - finansowany przez Urząd Miasta Kielce. Świadczenia udzielane są nowonarodzonym dzieciom, urodzonym w 2014, 2015, 2016 roku, zamieszkałym na terenie Miasta Kielce. Program realizowany jest w Poradni Pediatrycznej.

 

3) Program profilaktyki zakażeń meningokokowych - finansowany przez Urząd Miasta Kielce. Świadczenia udzielane są dzieciom urodzonym w roku 2014 i 2015 (w 14 - 16 miesiącu życia) oraz w 2003 roku, zamieszkałym na terenie Miasta Kielce. Program realizowany jest w Poradni Pediatrycznej.

 

4) Program szczepień przeciw grypie - finansowany przez Urząd Miasta Kielce. Świadczenia udzielane są osobom w wieku od 55 roku życia, zamieszkałym na terenie Miasta Kielce. Szczepienia wykonywane są w Gabinecie Zabiegowym - parter budynku głównego.

 

5) Program profilaktyki raka szyjki macicy  - finansowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Przeznaczony jest dla ubezpieczonych kobiet w wieku od 25 do 59 lat, które w ciągu ostatnich trzech lat (nie chodzi o lata kalendarzowe, ale o ostatnie 36 miesięcy) nie miały wykonywanego badania cytologicznego. Program realizowany jest w Poradni "K".

 

6) Program prewencji ospy wietrznej - finansowany przez Urząd Miasta Kielce.świadczenia realizowane są dzieciom urodzonym w 2013 i 2014 roku, zamieszkałym na terenie Miasta Kielce. Program realizowany jest w Poradni Pediatrycznej.

 

Menu główne
     Strona główna
     Informacje
     Pacjent
     Przetargi
     Zapis do POZ
     Projekty Unijne
     Kontakt
Świadczenia zdrowotne
TAGI
pcum, kontakt, poradnia, lekarz, zdrowie, przychodnia, apteka, zakład opieki zdrowotnej, rentgen, zabiegi, zapisy, ortopeda, praca, pomoc, leczenie, ogłoszenia, archiwum, newsletter, o firmie, żelazna, narodowy fundusz zdrowia
Kontakt z nami
Chcesz się z nami spotkać? Nie możesz znaleźć interesujących Cię informacji na stronie? Skontaktuj się z nami.

ico PCUM
ul. Żelazna 35
25-014 Kielce
ico Tel. sekretariat: 41 368 30 92
ico E-mail: sekretariat@pcum.pl
ico www: www.pcum.pl

Created by: www.pc-system.pl